Матеріали семінару

II Всеукраїнський студентський науково-практичний семінар «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди»

Аз УггарАбдессамад. Харківський національний медичний університет (Марокко). Український національний поет Тарас Григорович Шевченко – гордість усього світу.
Науковий керівник: викладач Помазун О.В.

Голуб О. ТНЕУ. Розвиток екскурсійної діяльності в Україні (сучасний етап).
Науковий керівник: к.іст.н, доц. Боднарчук Ю.Ю.

Косяк М. ТНЕУ.  Вишнівецький палац як меморіальний музей просто неба.
Науковий керівник: к.іст.н, доц. Боднарчук Ю.Ю.

Ратошнюк М. ФПМ, ІІІ курс. Михайло Бойчук та його художня школа.
Науковий керівник: доц. Лук’янчук Л.Я.

Самойленко М. Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Естетика неоромантизму в романі Етель Ліліан Войнич «Овід».
Науковий керівник: доктор філол. наук Степанова А.А.

Сунокрот Такі Еддін Амін. Харківський національний медичний університет (Палестина). Специфіка знайомства іноземного студента з українською культурою в умовах білінгвіcтичного простору.
Науковий керівник: викладач Губарєва С.А.

Хомчин Т. ТНЕУ. Музейна справа в Україні
Науковий керівник: к.іст.н, доц. Боднарчук Ю.Ю.

Чаудхарі Біджай. Харківський національний медичний університет (Непал). Народний музей – європейська культура на теренах України
Науковий керівник: викладач Овчиннікова О.С.

Черкаська. О. Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара. Світ героїв у романі В. Вулф «Хвилі». Образ Бернарда.
Науковий керівник: доц. Ватченко С.О.