Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/arch/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Новини студенту

Студентський науково-практичний семінар на тему: „Академічна доброчесність: значення самостійності в досягненні наукових результатів, виявлення плагіату та способи його подолання”

Шановні студенти ІПСА!

07 грудня 2017 року відбудеться науково-практичний семінар для студентів ІПСА на тему: „Академічна доброчесність: значення самостійності в досягненні наукових результатів, виявлення плагіату та способи його подолання”.

Студентський науково-практичний семінар на тему: „Наукова доброчесність: правова норма цивілізованого світу чи традиція непотизму, самообману й відсутності академічної етики в постколоніальному суспільстві”

Шановні студенти ФБМІ!

25 березня 2017 року відбудеться науково-практичний семінар студентів ФБМІ на тему: „Наукова доброчесність: правова норма цивілізованого світу чи традиція непотизму, самообману й відсутності академічної етики в постколоніальному суспільстві”

Науково-практичний семінар  "Натуральні та штучні мови у суспільній взаємодії".

21.12.2016р. в ауд. 123 к.7 о 10-25 відбудеться науково-практичний семінар студентів "Натуральні та штучні мови у суспільній взаємодії".

 

Оргкомітет: Березовенко А.В, Сидоренко Л.М.

Семінар «Українська культура в ретроспективі»

В Інституті прикладних систем аналізу (ІПСА) 04.11.2016 відбувся студентський науковий семінар «Українська культура в ретроспективі» (керівник: ст. викл. кафедри української мови, літератури та культури ФЛ, канд. філол. н. Завадська В.В.).