Навчально-допоміжний персонал

фахівець II категорії,
профгрупорг кафедри

Освіта:
Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, спеціальність – Біологія та практична психологія. Квалiфiкацiя «Вчитель біології, валеології та основ екології» та «Практичний психолог в закладах освіти» (2010 р.) Путивльський педагогічний коледж імені С.В. Руднєва. Спеціальність – Початкова освіта. Квалiфiкацiя «вчитель початкових класів та керівник дитячого хорового колективу» (2006 р.)

На кафедрі працює з 2008 року.

Анастасія БОБКО
старший лаборант

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю менеджмент соціокультурної діяльності (менеджмент інформаційно-комп'ютерних систем).
На кафедрі української мови, літератури та культури працює з 2016 року.

Ольга ЗАХАРЧУК
старший лаборант

Закінчила філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
На кафедрі української мови, літератури та культури працює з 2020 року.