Керівництво кафедри

Завідуюча кафедрою української мови, літератури та культури - доцент, кандидат філологічних наук Онуфрієнко Олена Петрівна.

Закінчила КНУ імені Тараса Шевченка, філологічний факультет, 1973р.

Очолює кафедру української мови, літератури та культури з 1989 року.

Викладає навчальні дисципліни: "Вступ до мовознавства", "Загальне мовознавство", "Українська та зарубіжна культура", "Історія української культури", "Культурологія", "Українська сучасна література", "Українська зарубіжна культура ХХ ст.".

Сфера наукових інтересів - термінологія. літературознавство.

Член товариства "Просвіта", член Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, член Вченої ради факультету лінгвістики, стипендіат Міжнародного освітнього фонду ім. Ярослава Мудрого.