Фотогалерея

Науково-практична конференція «Гуманітарні засади національної освіти в технічних навчальних закладах», присвячена 25‑річчю кафедри.

У заході, що відбувся 10 грудня 2014 року, брали участь викладачі, студенти Київської політехніки, а також гості з Київського університету ім. Бориса Грінченка, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

Майстер-клас "Україна в географічних назвах" відомого мовознавця, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри загального і слов'янського мовознавства Національного університету "Києво-Могилянська академія", старшого наукового співробітника інституту мовознавства ім. О.О. Потебні Василя Лучика, що відбувся 26 листопада 2014 р.

Світлини із завершального етапу літертурного конкурсу, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка