Основні напрями методичної роботи:

Розробка критеріїв рейтингової системи оцінювання (РСО) студентів та технологій організації самостійної роботи студентів (СРС).

Розробка навчальних та робочих програм дисциплін, викладання яких забезпечує кафедра студентам денної та заочної (дистанційної) форми навчання.

Підготовка конспектів лекцій; методичних матеріалів до семінарських, практичних занять, самостійної роботи студентів.

Впровадження в навчальний процес нових форм, методів та іноваційних мультимедійних технологій; розробка відповідного методичного забезпечення.

Проведення науково-методичних семінарів викладачів кафедри.

Складання екзаменаційних білетів; завдань для проведення модульного та підсумкового контролю; завдань для проведення тестового контролю.

Підготовка, рецензування підручників, навчальних посібників, словників, методичних вказівок, дидактичних матеріалів.

Вивчення і впровадження передового досвіду організації навчального процесу.

Створення бібліотеки на електронних носіях.

Організація роботи навчально-методичного кабінету кафедри.