Літературний конкурс «У слові розкривається душа»

У літературному конкурсі «У слові розкривається душа» цього разу було найменше учасників – лише п’ятеро авторів надіслали свої роботи. Можливо, через дистанційне навчання і недостатню поінформованість студентів та співробітників нашого університету.

Але цікаво те, що вперше (а конкурс наша кафедра проводить від 2012 року) не представлено жодного поетичного твору, тобто всі учасники літературного конкурсу – прозаїки. І проза їхня різна. Тож і переможця обрати було складно.

Одвічні питання – вибір у житті, страх перед чимось новим, сенс буття кожного з нас – розглядає в есе «До чого якийсь Тесей» Валерія Бевзенко.

І немов продовжуючи шукати відповідь на запитання «хто я?», Тетяна Безпалюк у творі «Море хвилюється» говорить, що ми, люди, часто «забуваємо заглянути в себе» і знайти там сяйво.

Неліпович Сергій пише «Незабуту історію», додаючи свої сторінки до Артуріани, цікаво, динамічно й образно.

Катерина Бондаренко мандрує світом з Ангелом, котрий спопеляє і ранить свої крила у вирі втрачених мрії, самозагублених душ, холоду і сірості. Ангел, готовий допомогти усім, виявляється нікому непотрібним.

Щедрою на сюжетні лінії, непередбачувані повороти, несподівані розв’язки, цікаві образи є проза Яни Павлюк. Сучасне і минуле, реальне і чарівне, моторошне й захопливе переплелося органічно і своєрідно у творах Яни. І постійна інтрига «а що далі» тримає в напрузі до останніх речень.

Шановні юні письменники, бажаємо вам натхнення, нових знахідок у лексичному морі, цікавих сюжетів та форм!

Сподіваємося, що зможемо вручити вам грамоти та нагороди восени на зустрічі в університеті!