Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/arch/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Особистість

30.10.2022 – 140 років із дня народження видатного українського художника-монументаліста, живописця, графіка, сценографа, реставратора, педагога Михайла Львовича Бойчука (1882-1937)

Ключові слова: 


Автопортрет
художника
Михайла Бойчука

Іван Багряний (1906-1963) – поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Ключові слова: 

Іван Багряний займає почесне місце у списку українських авторів, що жили в часи репресій в Радянському Союзі і нехтували заборонами.

Скромний сіяч добра, краси й науки

Ключові слова: 

До 200-річчя від дня народження великого українського патріота, що самовіддано працював на ниві рідної культури і за життя не був обігрітий промінням заслуженої слави.

8 лютого 1822 року народився Опанас Маркович (Маркевич) – український фольклорист, етнограф, композитор, громадський діяч.

Знайомий незнайомець Євген Гребінка (до 210-річчя від дня народження Євгена Павловича Гребінки)

Ключові слова: 

2 лютого 2022 року виповнюється 210 років з дня народження Євгена Павловича Гребінки. Ця людина прожила усього 36 років, але зуміла зробити чимало. За 15 років літературної дiяльностi він надрукував понад 50 повістей, романів, оповідань, байок. Писав Є.П. Гребінка українською i російською мовами. Був талановитим перекладачем. А ще, допоміг викупити з кріпацтва Тараса Григоровича Шевченка.

Сторінки