Результати конкурсу презентацій до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

4 – 5 березня відбувся ІІ університетський тур конкурсу презентацій про творчість Лесі Українки, який організовано з нагоди 150-річного ювілею від дня народження поетеси. У ньому взяли участь 30 індивідуальних та колективних презентацій. Студенти виявили неабияку креативність і широку обізнаність із життєвим і творчим шляхом Лесі Українки. Члени конкурсного журі отримали справжнє естетичне задоволення від перегляду презентацій.

Щиро вдячні учасникам конкурсу. Вітаємо переможців!!!

Переможці конкурсу

Геніальна донька українського народу. Автор Дмитро Катанов, група ІС-01, ФІОТ.

Леся Українка від А до Я. Авторський колектив групи ЛФ-01, ФЛ.

Блогерка з минулого. Авторський колектив – Анастасія Венчковська, Роман Брайловський, Анастасія Сакута, Ольга Свищ, Данило Кузюк, Григорій Тиненік, Назар Тимець, Михайло Сорока, Владислав Якотюк, Давид Гайдамака, Максим Попович, група ПК-01, ПБФ.

ІІ місце

Леся Українка: 10 цікавих фактів. Авторський колектив – Олег Данчуков, Олександр Пушкарьов, Олександр Боровський, Анастасія Дмитренко, Дмитро Виноградов, Назар Косенко, Богдан Левков, В’ячеслав Луценко, Андрій Бульбук, група ПГ-01, ПБФ.

Леся Українка в кожному. Авторський колектив групи ПО-01, ПБФ.

Цікаві факти про життя та творчість Лесі Українки. Авторський колектив – Ярослав Сокальський, Ярослав Горбатюк, Ярослав Іванюк, Максим Чуприна, Андрій Герасимчук, Віталій Литовченко, Іван Сич, Павло Якубович, Денис Мельник, Антон Олексієнко, група ПН-01, ПБФ.

ІІІ місце

Леся Українка: віртуальна екскурсія. Авторський колектив – Поліна Глазунова, Олексій Гончар, Владлен Ілющенко, Антон Прощенко, група ІП-02, ФІОТ.

Леся Українка та її Lovestory. Авторський колектив групи ЛН-п01-1, ФЛ.

Леся Українка та її кохання. Авторський колектив – Руслан Арендарчук, Степан Васечко, Назар Данилюк, Анна Кісель, Каріна Із’юрова, Каріна Вахрані, Олександра Кухтіна, Володимир Кузьменко, Роман Губійчук, Боглан Волощук, Тарас Дзюбенко, Владислав Омельченко, група ПО-01, ПБФ.

Лауреати конкурсу

До 150-ї річниці народження Лесі Українки. Автор Богдан Конопольський, група ІС-03, ФІОТ.

150 років від дня народження Лесі Українки. Автор Олександр Сліпенко, група ПВ-01, ПБФ.

150 років від народження Лесі Українки. Авторський колектив – Руслан Тепленко, Віталій Струков, Микита Тараненко, Михайло Мульганов, Володимир Проценко, Вадим Тимчук, Сергій Полудняк, Олександр Харковський, Віталій Яценко, Роман Олійник, Артем Майборода, група ПГ-01, ПБФ.

Леся Українка. Вшанування пам’яті. Автори не вказані.

Життя Лесі Українки – найвидатнішої української поетеси. Авторський колектив групи ПМ-01, ПБФ.

Коли ти навіть звався – Малоросія, твоя поетеса була Українкою! Авторський колектив – Анна Домашенко, Данило Власюк, Жиров Євген, Антон Захожий, Євгеній Кучма, Олександр Мариморич, Юрій Наумко, Ярослав Стрельчук, Євгеній Хворостян, Олександр Чернишов, Даніїл Шалюк, група ПК-01, ПБФ.

Кохання в житті Лесі Українки. В пам’ять до 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Автор В. Яценко, група ПГ-01, ПБФ.

Леся Українка. Романки, Кобилянська, українські кобзарі та ясен. Автори не вказані.

Леся Українка: 10 фактів. Авторський колектив – Вадим Коваль, Анна Міхненко, Софія Возняк, Анна Сперкач, Юлія Трачук, Карина Дудукчян, Олександр Клеба, група ІС-01, ФІОТ.

Леся Українка: 150 років від дня народження легендарної поетеси. Авторський колектив – Михайло Гусак, Богдан Василів, Богдан Серветнік, Дмитро Стеблина, Сергій Яцюк, група ІС-01, ФІОТ.

Лариса Петрівна Косач – геній української літератури, фольклористка, улюблениця народу і унікальна особистість. Автори – Данило Возовиков, Марія Капшук, група ІП-01, ФІОТ.

Леся Українка - співець мужності і боротьби. Автори – Олександра Педь, Оксана Неділько, група ІС-02, ФІОТ.

Леся Українка як приклад самовідданої любові до України та мати драматичної поеми. До 150-ти річчя з дня народження письменниці. Авторський колектив групи ПМ-01 (2), ПБФ.

Леся Українка. Життя і творчість. Автор Денис Анісімов, група ПБ-01, ПБФ.

Леся Українка. Образ в очах читачів. Автор Борис Ушаков, група ПБ-02, ПБФ.

Цікаві факти про життя та творчість Лесі Українки. Автори – Володимир Коломійченко та ін., група ПН-01 (2), ПБФ.

Перекладацька спадщина Лесі Українки. Автори – Ксенія Лисюк, Ніна Король, група ЛА-81, ФЛ.

Слідами Лесі Українки. Автори не вказані.

Стрічка дописів _ lesya.ukrainka. Автори не вказані.

Феміністичні мотиви у творчості Лесі Українки. Авторський колектив – Іван Ковалінський, Артем Пашкевич, Олег Чернишенко, Олександр Дьомін, група ПВ-01 (1), ПБФ.

Цікаві факти про Лесю Українку. Авторський колектив – Іван Вохмянін, Дана Кулик, Максим Лещенко, група ПГ-01 (4), ПБФ.