150-річний ювілей Лесі Українки

КПІ ім. Ігоря Сікорського відсвяткував 150-річний ювілей Лесі Українки. Цій події був приурочений триденний лекторій. Девізом кожного дня була цитата з творів поетеси. Цитата першого дня  «Не поет, у кого думки не літають вільно в світі…», з доповіддю «Генеза творчого зростання Лесі Українки у парадигмі світової культури» виступила Константинівська Оксана Віталіївна, старший науковий співробітник Музею видатних діячів української культури.

На другий день лекторію «На шлях я вийшла ранньою весною...» гості відвідали віртуальну екскурсію музею, яку провела Сеннікова Раїса Павлівна, заступник директора з науково-освітньої роботи Національного музею літератури України.

Останній третій день студенти, викладачі та співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського вшанували пам'ять Лесі Українки. Розпочалася зустріч виступами співробітників бібліотеки про нові та вже наявні видання Лесі Українки. Продовжили зустріч викладачі кафедри української мови, літератури та культури: професора Герасимчук Валентину Андріївну та викладача Новак Олену Миколаївну. Без сумніву родзинкою цієї зустрічі стали роботи студентів ФЛ. Бут Анастасія провела для гостей зустрічі відеоекскурсію містом Новоград-Волинським. Завершив ювілейні заходи Марков Микита з моновиставою, що присвячена особистому життю Лесі Українки.

Кафедра української мови, літератури та культури висловлює щиру вдячність доповідачам та Бібліотеці КПІ за активну участь та допомогу у проведенні святкування.

Запрошуємо усіх охочих на наші наступні заходи.