Євгенія Савків
Події та новини кафедри
Posted by admin on Monday, 3 June 2019
Мене звати Євгенія, я студентка першого курсу КПІ факультету біотехнологій. Писати вірші почала в 11 років, а через кілька років перейшла на прозу. Основним принципом для себе вважаю "Пиши про те, що хвилює". Саме тому жанр і тематика моїх творів змінюється частіше, ніж пори року. Останнім часом цікавлюся науковою фантастикою та психологією поведінки соціуму. За наявності вільного часу займаюся перекладом улюблених пісень. Обожнюю вивчати нові мови та мрію об'їхати Азію на велосипеді й написати про це книгу.
Додаток | Розмір |
---|---|
![]() | 131.04 КБ |