Всеукраїнський студентський науково-практичний семінар «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди»

29 листопада 2017 відбудеться Всеукраїнський  студентський  науково-практичний семінар «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди». Тематика додається.

Охочим взяти участь в роботі  семінару звертатися  до викладачів кафедри української мови, літератури та культури КПІ ім. Ігоря Сікорського (ауд. 324, корп. 7).

Оргкомітет семінару (доц. Онуфрієнко О.П., доц. Лук’янчук Л.Я., викл. Кушлаба М.П., заступник декана з наукової роботи, доц. Синекоп О.С.).