Кафедрі української мови, літератури та культури - 25 років!

З метою створення умов для поступового переходу до навчання українською мовою, поширення її серед викладачів, студентів і співробітників  та розвитку гуманізації технічної освіти в інституті у 1989 році в тоді ще Київському політехнічному інституті створено кафедру української мови, літератури та культури (наказом від 5 жовтня 1989 р. № 116-1 див у додатку). Це була перша на той час українознавча кафедра в технічному внз УРСР.

За чверть століття змінювався викладацький склад кафедри, але бажання максимально щиро і натхненно поширювати українське слово об’єднувало і залишалось  незмінним. На сьогодні представники кафедри з натхненням і наполегливістю готові до співпраці з усіма підрозділами університету  для подальшого утвердження української мови в сферах технічної науки та виробництва, сприяння вдосконаленню національної освіти, її міжнародного визнання.

З повагою,

колектив кафедри