Увага! Мистецький проект ШЕВЧЕНКО /MANIA/.

Шановні студенти, викладачі та співробітники НТУУ "КПІ"!

У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка розпочав свою роботу мистецький проект ШЕВЧЕНКО /MANIA/. Експозиція представляє понад 50 художніх творів Т.Г.Шевченка з колекції Національного музею Тараса Шевченка, оригінали унікальних рукописів Тараса Шевченка, відео-інсталяцію "Наш Шевченко", колекцію фільмів "Шевченко 200", науково-освітній портал "Тарас Григорович Шевченко" та ін.

Кульмінацією проекту ШЕВЧЕНКО/MANIA/ стане з 9 на 10 березня 2014 р.відкрита ніч "Доба Шевченка" - ніч кіно, музики, поезії, з премєрою фільму Сергія Проскурні "Тарас Шевченко. IDентифікація".

Експозиція працює з 27 лютого до 10 березня 2014 р.

Години роботи: 11.00 - 19.00, без вихідних.

З 9 на 10 березня 2014 р. - 20.00 - 24.00.

Адреса: Київ, вул. Лаврська, 14; метро "Арсенальна".