Загальноуніверситетський науково-практичний семінар "Українська мова сьогодні і завтра"

Загальноуніверситетський  науково-практичний семінар студентів і викладачів НТУУ "КПІ" за участю відомого українського вченого-соціолінгвіста, професора Національного університету "Києво-Могилянська академія", доктора філологічних наук  МАСЕНКО Лариси Терентіївни  на тему "Українська мова сьогодні і завтра". Обговорюватимуться  питання сучасної  мовної  ситуації в Україні, нові тенденції в українській мові та перспективи її розвитку.

Науково-практичний семінар відбудеться 13 листопада 2013 р. о 14.30 в приміщенні Науково-технічної бібліотеки НТУУ "КПІ", зал № 12.

Запрошуються всі бажаючі.

Оргкомітет  (доц. Онуфрієнко О.П., доц. Ожоган Л.О.)