Міжнародна наукова конференція "Славетні постаті українознавства: Леся Українка"

Шановні студенти!

28-29 березня 2012 року у межах Університетського семінару "Видатні постаті українознавства" відбудуться заходи, присвячені вшануванню пам'яті та дослідженню творчості Лесі Українки.
      28 березня о 14:30 у залі Вченої ради (1-й кор. НТУУ "КПІ") буде представлено літературно-музичну програму за участю авторки книги "Notre Dame D'Ukraine: Українка в конфлікті міфологій", письменниці, філософа О.Забужко та дуета Сестри Тельнюк - композиторки Лесі Тельнюк та співачки Галі Тельнюк. З їхньої ініціативи цим заходом відроджуватеметься традиція доброчинства Київського Літературно-Артистичного Товариства та вшановуватиметься доброчинна діяльність Лесі Українки.
       29 березня з 10:00 по 14:00 в 155 ауд. (1-й кор. НТУУ "КПТ") відбуватиметься Міжнародна наукова конференція "Творчість Лесі Українки у світовому культурному контексті". Матеріали конференції публікуватимуться у збірнику наукових праць “Філологічний вісник”.

Запрошуються усі бажаючі.