Організаційні заходи до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

1. Календар заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (див додаток PLAN).

2. План заходів кафедри української мови, літератури та культури ФЛ,  Українського освітньо-культурного центру  НТУУ «КПІ»,  присвячених  200-річчю від дня народження Тараса Шевченка  (див. додаток ZahodyKaf).

3. Про екскурсію до меморіального музею Т.Г. Шевченка (див додаток ekskursiya).

4. Стаття Нечипоренко А.Ф. про Шевченківські місця у м. Києві "Шевченку – від людських сердець"  (див. додаток stattya1).

5. Стаття Кривенка С.М.   "Твори Тараса Шевченка в українських альманахах" (див. додаток ststtya2).

6. Про результати конкурсу декламаторів поезії Тараса Шевченка (див. додаток "-переможці").

7. Про науково-практичнуконференцію на тему "Пам'ятники Т.Г.Шевченку в світі" (див. додаток  "konferenciya").

8. Про брейн-ринг, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка (див. додаток "breinryng").

9. Стаття Мислович Н.М. "Шевченко – письменник ХХІ сторіччя"   (див. додаток stattya 3).

10. Cтаття Ожоган Л.М. "Тарас Шевченко очима “справжнього європейця” (див. додаток stattya4).

11.  Стаття Денисюка С.П. "Вшанування 100-річчя від дня народження Т. Шевченка"  (див. додаток stattya5).

12. Стаття Кривенка С.М. "Про презентацію "Шевченківської енциклопедії" в університеті" (див. додаток stattya 6).

13. Поезії студентів НТУУ "КПІ", присвячені Тарасу Шевченку (див. додаток virshi).

14. Про конкурс декламаторів поезії Тараса Шевченка на ТЕФ (див. додаток TEF).

15. Про науково-практичну конференцію студентів ІІІ курсу ННК ІПСА «КПІ», присвячену 200-річчю  від дня народження Тараса Шевченка (див. додаток "Новини").

16. Про Шевченківські читання на ММІ (див. додаток ММІ).

17. 10 стереотипів про Шевченка, які легко зруйнувати (див. додаток 14)

18. Звіт про проведення на Зварювальному факультеті конференції до дня 200-річчя від дня народження Т.Шевченка (див.додаток KR)

19. Про науково-практичну конференцію студентів НТУУ «КПІ»  до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка (див. додаток TS)

center