Результати першого етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

Результати першого етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» від 28 жовтня 2021 року.

Вітаємо переможців ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Щиро дякуємо шановним студентам за участь у цьому конкурсі та наступного року чекаємо вас знову.

Результати конкурсу див. у додатку.

І місце:

Колпакчі Корнелія Юріївна – ФММ, УК-11