Марафон з української мови імені Петра Яцика

Цьогоріч Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика проходив у форматі Цифрового Марафону в дистанційному режимі на освітній платформі HUMAN. У ньому взяли участь 25 670 учасників з усіх областей України. Випробування відбувалися в чотири етапи, до фіналу дійшли 11 555 учасників, серед них і переможниця університетської олімпіади з української мови-2020 Ольга Худина з факультету лінгвістики. У загальному рейтингу студентів гуманітарних факультетів Марафону Оля увійшла до десятки найуспішніших (7 місце),  набравши 116 балів із 131 можливих.

У розмові Ольга Худина поділилася своїми враженнями щодо інновацій у проведення конкурсу, труднощів участі у подібному перегоні, зазначивши, що зібраність, пунктуальність та наполегливість стали їй у пригоді у цьогорічних змаганнях. Випробування були добре організованими, зрозумілими й доступними, проте перехід від етапу до етапу передбачав успішне виконання усіх!!! завдань. Для неї особисто завдання з граматики, фонетики виявилися найпростішими, а от з текстології та стилістики – більш складними. Оля задоволена результатом, це її нова перемога на шляху до професійних висот.