Шановні колеги!

Просимо долучитися до конкурсу презентацій про творчість Лесі Українки, який організовуємо з нагоди 150-річного ювілею від дня народження поетеси.

До участі запрошуємо студентів усіх факультетів. Конкурс відбудеться у два тури:

І (факультетський) тур конкурсу відбудеться 15 лютого – 2 березня 2021 року.

ІІ (університетський) тур конкурсу відбудеться 3 березня 2021 року.

На конкурс подаються самостійно підготовлені презентації (індивідуальні, колективні), які були розглянуті в академічних групах на заняттях.

Презентації можуть мати довільне оформлення, містити матеріали про творчість (друковані, рукописні),  зображення, малюнки, ілюстрації до творів, роботи художників, фотографії різних років тощо.

Найкращі презентації студентів (одна від кожної групи) подаються на ІІ тур конкурсу.

Конкурсне журі визначить переможців.

Члени журі:

Голова журі

Олена Онуфрієнко, завідувач кафедри української мови, літератури та культури

Члени журі

Сергій Кривенко, доцент кафедри української мови, літератури та культури

Вікторія Завадська, доцент кафедри української мови, літератури та культури

Михайло Кушлаба, старший викладач кафедри української мови, літератури та культури