Щорічна студентська олімпіада, відбірковий етап Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

У День української писемності та мови, 9 листопада, відбулася Щорічна студентська олімпіада, що є відбірковим етапом Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Перевірити свої знання рідної мови зібралися небайдужі студенти, представники як гуманітарних, так і технічних факультетів нашого вишу. Захід проходив у дистанційному форматі.

Зміст завдань, запропонованих учасникам, дав змогу перевірити рівень володіння нормами сучасної української мови, зокрема чинного Правопису, багатство словникового запасу та вміння редагувати науково-популярний текст. Як творче завдання студенти презентували свій факультет у формі рекламної промови.

Щиро вдячні усім за участь. Вітаємо переможців!!!

ДодатокРозмір
PDF icon Учасники олімпіади.pdf251.09 КБ