Організація дистанційного навчання за допомогою Google Classroom

Активно готуючись до зустрічі першокурсників, 16 вересня викладачі кафедри мали змогу відвідати онлайн семінар про особливості організації роботи зі студентами під час дистанційного навчання за допомогою Google classroom. Власним досвідом та за матеріалами курсів підвищення кваліфікації поділилася старший викладач Юлія Маковецька-Гудзь. Метою семінару було ознайомлення з можливостями застосування віртуальної кімнати Google Classroom для організації освітнього процесу, підвищення цифрової грамотності педагогів та підтримки персонального інформаційного середовища. У процесі роботи учасники опрацювали цифровий інструмент Google Classroom, який допомагає створювати та впорядковувати завдання, виставляти оцінки, коментувати їх, організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі реального часу або дистанційно.