Сьогодні відзначають День захисника України

День захисника України – це державне свято, яке відзначають з 2015 року за наказом Президента України. Уперше свято відзначався під гаслом «Сила нескорених», що найяскравіше ілюструє настрій цього дня.

14 жовтня – день, який поєднав у собі кілька вагомих підстав вважати його святковим: цього дня українці відзначають День Українського козацтва, День створення Української повстанської армії, День захисника України та старовинне християнське свято Покрову Пресвятої Богородиці.

Саме сьогодні найкращий день, щоб згадати наших героїв. Підготували для вас статтю про київських політехніків, які завжди стояли на передовій у боротьбі України за свою незалежність, які гордо захищали нашу національну ідентичність та назавжди увіковічені в наших серцях, історії нашого університету та історії України.

Ми бажаємо вам миру! Пишаємось нашими героями, нашими захисниками, нашою Батьківщиною! Слава Україні!