Карантин

Шановні студенти,
Карантин в університеті триватиме три тижні - з 12 березня до 3 квітня 2020. Під час нього всі форми навчання будуть дистанційними, що передбачено наказом  "Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19 (НАКАЗ № 7-54 від 11.03.2020)" відповідно до рішень Кабінету міністрів України.

У студмістечку карантин передбачає скасування масових заходів. Мешканці можуть залишатися у гуртожитку або поїхати додому - за умови доступу до мережі інтернет для дистанційного навчання.
Адміністрація студмістечка організує посилену санітарну обробку приміщень, а також щоденний моніторинг стану здоров'я студентів, що мешкають у гуртожитках.

Наполегливо рекомендуємо не виїжджати за кордон без нагальної потреби. Зокрема, до країн, де спостерігається поширення коронавірусної інфекції.
Про можливі зміни дат та інші важливі новини щодо карантину буде повідомлятись через офіційні інформаційні ресурси університету.