Подаруй книжку бібліотеці

Ось і завершилася благодійна акція «Подаруй книжку бібліотеці», яку провела кафедра з метою підтримати ініціативу Сєвєродонецької організації ВГО «Просвіта» – створити книгозбірню українськомовних видань. Бібліотека української книги буде розміщена на базі бібліотеки Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Керівництво вишу підтримало цю ініціативу. Бібліотека стане відкритою для всіх читачів Луганщини. Дитячі книжки поповнять бібліотеку організації пластунів. Словники, навчальні видання, художня сучасна література для дорослих та дітей – усі книжки, зібрані співробітниками кафедри, надіслано на адресу куратора проєкту Ольги Кряжич. Дякуємо за спільну добру справу.