Брейн-ринг за творчістю І.П. Котляревського

20 листопада 2019 року відбувся брейн-ринг організований викладачами кафедри української мови, літератури та культури Тільняк Неонілою Василівною та Сидоренко Лілією Миколаївною в якому взяли участь студенти факультетів електроніки, радіотехнічний та прикладної математики.

Захід був присвячений 250 річчю від дня народження Івана Котляревського. Протягом цього заходу студенти технічних спеціальностей не лише вшанували пам’ять великого творця з Полтави, а й провели пізнавальну вікторину, завдяки якій ще більше заглибилися у життя та творчість відомого письменника. За звання кращого літературознавця змагалися 3 команди (ФЕЛ, РТФ та ФМФ). Гра була надзвичайно цікавою та пізнавальною, перше місце зайняла команда факультету прикладної математики.

Всі присутні та учасники брейн-рингу здобули багато нових вражень про талановиту людину та вшанували пам’ять великого полтавчанина Івана Петровича Котляревського.