Науково-практичний студентський семінар «Українська мова: вчора, сьогодні, завтра»

Щоб любити – треба знати,
а щоб проникнути в таку тонку
й неосяжну, величну й
багатогранну річ, як мова,
треба її любити
Василь Сухомлинський

На факультеті електроніки ФЕЛ 30.09.2019 відбувся студентський науково-практичний семінар «Українська мова: вчора, сьогодні, завтра».

Мета заходу: популяризація української мови серед молоді.

Усі слухачі заходу змогли поринути у середньовіччя та пригадати літературні реформи. Небайдужі студенти переймалися тенденціями розвитку української мови та майбутнім державної мови у бурхливому світу.

Серед доповідей були зокрема такі: «Лінгвоцид української мови в мистецтві» (студентка Баскакова Олександра, групи ДК-92 ), «Інтернаціональність та розповсюдження української мови» (студент Сак Юрій, групи ДК-91), «Українська мова нині в окупованих територіях» (студент Кіба Євген, групи ДК-91), «Наукова мова вчора, сьогодні, завтра» (студент Чельцов Георгій, групи ДК-92) та інші. Всі доповіді супроводжувалися показом презентацій, що сприяло кращому сприйняттю та розумінню матеріалу.

Саме такі семінари допоможуть більш глибоко пізнати нашу українську мову, створити незабутню навчальну атмосферу та мотивувати, зацікавити студентів.