Науково-практичний студентський семінар «Наукова мова як комунікативний феномен» проведений на ФПМ

Три шляхи ведуть до знань:
шлях наслідування – найлегший,
шлях роздумів – найскладніший і
шлях дослідження – найцікавіший.
Конфуцій

23 жовтня 2019 року на факультеті прикладної математики був проведений науково-практичний студентський семінар на тему: «Наукова мова як комунікативний феномен».

Метою заняття було детальне пізнання наукової мови, що допоможе підготувати кваліфікованих фахівців з IT галузі.

Першою доповіла на семінарі Масюк Олександра, яка розповіла аудиторії про особливості термінологічної лексики програмування, що є доцільним для професії програміста. Також семінар були висвітлені темами: проблеми культури усного наукового мовлення, наукова стаття як самостійний науковий твір, особливості наукових текстів.

Найкращим був виступ Бородіна Назара, який доповів про українську мову в IT. Назар розповів, що більшість назв продуктів українських розробників записані англійською мовою, що така ситуація є прикрою і треба намагатись боротися з такою несправедливістю.

Хочеться подякувати усім учасникам та присутнім заходу, побажати подальшого розвитку, успіхів, творчого натхнення та реалізації всіх задумів.