Студентський науковий семінар «Інформаційні війни у сучасному світі»

У листопаді 2019/2020 навчального року було проведено студентський науковий семінар «Інформаційні війни у сучасному світі» за участі студентів 1 курсу ІПСА КПІ ім. Ігоря Сікорського. Семінар було організовано у рамках викладання курсу «Українська мова професійного спрямування» доцентом кафедри української мови, літератури та культури, канд. філол. наук Завадською В.В. Актуальність обраної для наукового семінару теми обумовлюється реаліями інформаційної війни, у якій перебуває Україна, окрім того, тема корелює із розділами програмного курсу, що присвячені риториці, розвитку комунікативних навичок.

Студенти підготували близько 10 доповідей, що супроводжувалися відеопрезентаціями. Теми доповідей стосувалися питань ідентифікації інформаційної війни; способів впливу на масову свідомість; шляхів реагування під час кризових ситуацій; організації збирання та передавання інформації відповідними засобами в екстрених випадках та складнощів, які трапляються у цьому процесі; перемовин із терористами тощо. Особливий інтерес викликали доповіді Шакір’янової Катерини (гр. ДА-91), Ахмедова Магомеда (гр. ДА-91), Косюка Олексія (гр. ДА-93), Ярового Сергія (гр. КА-97), Трегуба Артема (гр. КА-97), Межевич Анни (гр. КА-98), Дідка Тараса (гр. КА-96), Фатневої Катерини (гр. КА-96) та ін.

Наприкінці учасники семінару мали змогу поставити питання доповідачам, висловити свої міркування щодо представленої теми. Семінар мав науково-практичне та навчально-виховне значення.

доцент Завадська В.В.