Презентація словників

24 грудня у Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка КПІ відбулася зустріч із Ростиславом Воронезьким, консультантом видавничих проєктів «Словникова спадщина України» й «Українська граматична класика». Науковець презентував «Словник технічної термінології» – перший академічний загальнотехнічний словник в історії українського словникарства, укладачами якого були Іван Шелудько та Тодось Садовський, які мали прямий стосунок до нашого університету.

Набори словників від проєкту Р. Воронезький подарував деяким профільним кафедрам університету, серед яких і кафедра української мови, літератури та культури.