Науково-практичний семінар «Будеш, батьку, панувати, поки живуть люди…» (до 250 річниці від дня народження Івана Котляревського)

12 грудня 2019 р. відбувся науково-практичний семінар для студентів 1 курсу факультету електроенерготехніки та автоматики на тему «Будеш, батьку, панувати, поки живуть люди…» (до 250 річниці від дня народження Івана Котляревського) (керівник: доцент кафедри української мови, літератури та культури, кандидат філологічних наук Денисюк С.П.).

У ході семінару було заслухано 5 доповідей, присвячених різним аспектам життя і творчості видатного українського письменника, театрального і громадського діяча, педагога-просвітителя. Присутні з непідробним інтересом сприймали матеріали виступів, активно долучались до обговорення їх основних положень.

Серед доповідей були такі:

1. Зайцев Назар (ЕД-91) «Цікаві факти з життя Івана Котляревського».
  2. Черненький Дмитро (ЕТ-91) «І. Котляревський – зачинатель нової української літературної мови».
  3. Кривоколеснікова Анна (ЕМ-91) «Поема «Енеїда» І.Котляревького – перший твір нової української літератури».
  4. Гриценок Олександр (ЕК-91) «Новаторство драматургії І.Котляревського».
  5. Руденко Андрій (ЕП-92) «Екранізація творів І. Котляревського».

Семінар мав важливе навчально-методичне та виховне значення.