Олімпіада до Дня української писемності та мови

7 листопада відбувся відбірковий (університетський) етап Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика — олімпіада з української мови для студентів гуманітарних та технічних спеціальностей.

Цьогоріч захід присвячено 30-літтю кафедри української мови, літератури та культури. У випробуваннях взяли участь 80 студентів з різних факультетів нашого вишу. Завдання, запропоновані учасникам, віддзеркалювали цьогорічні культурні ювілеї, зокрема 250-річчя від дня народження засновника нової української літератури Івана Петровича Котляревського, 200-річчя від дня народження письменника, мовознавця, перекладача Біблії Пантелеймона Олександровича Куліша, 100-річчя перекладача Миколи Олексійовича Лукаша та 90-річчя українського поета Дмитра Васильовича Павличка.

Вітаємо переможців:

I місце — Шенгер Мирослава, ФММ, УС-91;

II місце — Касянчук Надія, ФБТ, БМ-91;

Потапенко Софія, ФСП, АМ-91;

III місце — Корочева Анастасія, ФБТ, БТ-92;

Парчевська Дарина, ФЛ, ЛФ-91.

Нагородження переможців відбудеться 20 листопада на пленарному засіданні конференції «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди».

ДодатокРозмір
PDF icon Результати олімпіади 2019.pdf239.01 КБ