Декламація віршів Тараса Григоровича Шевченка

У вівторок, 29 жовтня, було проведено конкурс «Декламація віршів Тараса Григоровича Шевченка», у якому брали участь усі охочі студенти першого курсу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Були продекламовані найпопулярніші твори Т.Г. Шевченка: «Заповіт», «Садок вишневий коло хати», «І мертвим, і живим, і ненародженим…», «Сон (На панщині пшеницю жала)», «Реве та стогне Дніпр широкий», уривок з балади «Причинна» та інші.

Серед усіх декламаторів справжньою несподіванкою став виступ Остапенка Івана, який вирішив доповнити твір «Реве та стогне Дніпр широкий» грою на блок-флейті, за що отримав приз глядацьких симпатій. Також неймовірно вразив виступ Мельника Миколи, який посів 1 місце. У присутніх в залі було відчуття, наче сам Шевченко промовляв його вустами. Його виступ був емоційний та зворушливий, що подих перехоплювало.

Переможці конкурсу отримали пам’ятні призи.