Катерина Кравцова

Мене звати Катерина Кравцова. Зараз навчаюся на факультеті прикладної математики. Я випускниця НВК "Святошинська гімназія". Це невеличка приватна школа з поглибленим вивченням іноземних мов.  Однак з молодших класів моїм улюбленим предметом була математика. Тому в одинадцятому класі вибір був очевидний - лише математична спеціальність. І досі я не шкодую, що вирішила вивчати прикладну математику в КПІ.

Окрім математики я завжди захопилася написанням творів та історій. У шостому класі долучилася до створення першої гімназійської газети. Я відповідала за розділ інтерв"ю: придумувала теми та питання,  обирала респондентів, опитувала їх та редагувала отриманий матеріал. Через декілька років газета припинила своє існування, проте я не кинула написання статей та історій. У цьому мені дуже допомогла дівчина, яка викладала курс "Інтернет-журналістика" в моїй школі. Вона щедро ділилася своїми знанями та порадами. Щиро дякую їй за це.

На сьогодні я маю більше десяти авторських статей на сайті НВК "Святошинська гімназія" та на гімназійській сторінці у Фейсбуці. У 2016 році я посіла третє місце на Веукраїнському конкурсі філософського есе, що проводив Національний університет «Острозька академія». Тепер до цього списку можу додати відзнаку у Літературному конкурсі "У слові розкривається душа".  Впевнена, що це не останні мої літературні здобутки.

ДодатокРозмір
PDF icon У слові розкривається душа.pdf138.17 КБ