Літературний конкурс «У слові розкривається душа»

Цього року на літературний конкурс «У слові розкривається душа» свої роботи подало лише п’ять авторів, і, що цікаво, - всі дівчата. Хотілося б сказати «прикро», що так мало було учасниць, але, як не дивно, з-поміж цих небагатьох конкурсанток журі не змогло визначити переможниць. Всі твори були різножанровими, оригінальними та багатими на образи, лексику, метафори.

Проза Софії Соколюк, першокурсниці факультету біотехнологій, захопила цікавими, дещо несподіваними сюжетами. Студентка ФПМ Катерина Кравцова зацікавила роздумами про значення та походження слів. Зовсім не «юною» прозою з глибокими думками запала в душу Євгенія Савків (ФБТ). І поезія Валерії Тищенко, студентки фізико-технічного інституту, мелодійна, добірно римована, з гіркотою та мудрістю, не залишила байдужими нікого з журі. Смакує слова, фантазуючи про 28 століття, зазначаючи важливість кожної миті життя, Олена Данільченко, першокурсниця ФБТ.

Щиро бажаємо вам невичерпної фантазії та наснаги, творчого пошуку, натхнення!