Науково-практичний студентський семінар, присвячений Міжнародному Дню рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають міжнародний день рідної мови Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцатій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про "підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності" - звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті. На честь свята 21 і 25 лютого 2019 року на ІСЗЗІ були проведені науково-практичні студентські семінари, присвячені Міжнародному дню рідної мови. З найкращими доповідями виступили: Завада Андрій, Рябошапко Олександр (гр. С-82) розповіли про історію свята, Степанчук Вадим(С-82) "Мова наша серце наше". Єрьоменко Микита, Мартинюк Вадим(С-82) "Українська мова як суспільне явище". Тетеря Ростислав(С-82) "Цікаві факти про українську мову" Глум Кирилл(С-85) "Історичні зміни у словниковому складі української мови" Гришин Ростислав (С-81) "Значення мови в житті людини" Старіков Лотхар(С-81) "Українська мова крізь терни тисячоліть " Дякуємо учасникам за активну участь у науково-практичному студентському семінарі!