Тарас Шевченко: національний геній і людина

28 березня 2019 р. відбувся науково-практичний семінар для студентів 1 курсу Інституту телекомунікаційних систем на тему «Тарас Шевченко: національний геній і людина» (керівник: доцент кафедри української мови, літератури та культури, кандидат філологічних наук Денисюк С.П.).

У ході семінару було заслухано 7 доповідей та повідомлень, присвячених різним аспектам життя і творчості Великого Кобзаря та вшанування його пам’яті. Присутні з непідробним інтересом сприймали матеріали виступів, активно долучались до обговорення їх основних положень.

Особливий резонанс викликали такі доповіді:

1. Захаров Арсеній (ТЗ-82) «Шевченківські місця Києва».
  2. Бабич Іван (ТЗ-82) «Т. Шевченко у засланні».
  3. Бігун Павло (ТС-81) «Останні роки життя Тараса Шевченка».
  4. Шеремет Альона (ТМ-81) «Жінки в долі Кобзаря».
  5. Осіпов Олександр (ТІ-81) «Поема-містерія Т. Шевченка «Великий льох» (1845)».

Семінар мав важливе навчально-методичне та виховне значення.