Проблема редагування та перекладу комп'ютерних термінів

4 квітня 2019 року на факультеті інформатики та обчислювальної техніки відбувся науково-практичний студентський семінар на тему «Проблема редагування та перекладу комп'ютерних термінів».

Мета заходу: розглянути причини й проблеми редагування та перекладу комп'ютерних термінів, ознайомити студентів з їх аналогами в українській мові.

Всі учасники добре підготувалися і підібрали матеріал з урахуванням мети семінару. Виступи студентів були цікавими та актуальними, порушувались проблеми пов'язані з редагуванням та перекладом комп'ютерних термінів. Слухачі зацікавлено слухали, ставили креативні запитання, були відкриті для спілкування.

Захід було проведено на високу рівні. Виступи студентів були лаконічними, інформативними та цікавими для сприйняття.

ДодатокРозмір
PDF icon Запрошення на семінар 04.04.2019_5.pdf159.63 КБ