Кавові історії у Грушевських

Нещодавно колектив кафедри української мови, літератури та культури відвідав Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського, що є філією Музею історії м.Києва. Ошатний будинок на Паньківській 9 гостинно відчинив свої двері допитливим відвідувачам, котрі зібралися сюди на вишукану імпрезу «Кавові історії у Грушевських». Напрочуд цікава зустріч у затишній вітальні за чашечкою духмяної кави, під час якої лунала захоплива емоційна розповідь співробітниці музею про відомого українського історика, політика, державного діяча та його родину, назавжди запам’ятається присутнім. Кавові історії дозволили їм глибше пізнати автора «Історії України-Руси» передовсім як людину, батька. Повсякчас виникало дивовижне відчуття присутності Михайла Грушевського, його дружини Марії, єдиної доньки Катерини, що з любов’ю спостерігали за своїми гостями. Після імпрези відвідувачі мали нагоду оглянути всю меморіальну квартиру (робочий кабінет ученого, кімнату доньки) з її унікальними скарбами – книгами, картинами, світлинами, меблями, побутовими речами Грушевських. Залишаючи будинок на Паньківській 9, чи не кожен із нас був переконаний, що обов’язково повернеться сюди, адже скільки цікавих історій ще можна тут почути і скільки нового ще можна тут пізнати!