Cтудентський батл «Тарас Шевченко очима сучасної молоді»

19 березня 2019 р. у 12 читальній залі НТБ ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся студентський батл «Тарас Шевченко очима сучасної молоді», в організації й проведенні якого взяли участь першокурсники ПБФ та ФІОТ. Епіграфом до заходу було обрано вислів відомого українського письменника Олеся Гончара: «Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Поезія його розлита в наших краєвидах, бачимо поета на всіх обріях нашої історії, в ньому наша мова прекрасна, він – як сама душа нашого народу, відкрита до всіх людей».

Змагаючись у різних конкурсах – читців, презентацій, риторів, художників-оформлювачів, студенти «вимальовували» свій образ Тараса Шевченка, увиразнювали власне розуміння ролі геніального українського Кобзаря у розвитку вітчизняної й світової культур. Справжньою окрасою батлу був чудовий виступ представниці команди групи ІВ-81 Дьяченко Тетяни. Відоме послання «І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм…» в її талановитому виконанні змусило присутніх у залі вкотре переконатися в актуальності Шевченкового слова для кожного покоління українців. Під час заходу першокурсники демонстрували не лише свої знання й таланти, а й неабияку витримку та винахідливість. Улюбленцем глядачів став студент групи ІП-84 Голубов Іван, який у всіх конкурсах один змагався з іншими командами. Загалом же, учасники батлу постійно відчували активну підтримку вболівальників, які також, даючи правильні відповіді на питання вікторини «Як ти знаєш життя і творчість Т.Шевченка?», допомогли своїм командам набрати більшу кількість балів.

Результати студентського батлу такі:

1 місце – гр. ІВ-81;

2 місце – гр. ІВ-82, гр. ІТ-81;

3 місце – гр. ІО-82, ІП-84.

Дякуємо всім, хто долучився до організації й проведення заходу!