Міжнародний день дарування книг

Книга – це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного.
М. Рильський

Уже другий рік поспіль на кафедрі з нагоди Міжнародного дня дарування книжок, 14 лютого, проводиться акція «Подаруй колезі книжку».

Цікаво, що ідея проведення цього свята належить власниці сайту дитячої книжки «Delightful Children’s Book» Еммі Брудмур. Якось син запитав її «Чому є різні свята, але немає для дарування книжок?» «І правда, чому?», – подумала Еммі і вигадала Міжнародний день дарування книг. Запросила до участі друзів та відомих блогерів. Свято так сподобалося, що тепер воно традиційне для усього світу. В Україні цей день став благодійним, і все більше людей долучаються до поповнення фондів сільських бібліотек, дарують книжки дитячим будинкам, реабілітаційним центрам, військовим шпиталям.