Боісеміотикам

29 листопада 2018 р. відбувся науково-практичний семінар в 341 ауд. 19 кор. о 16 год. зі студентами ФБТ (для груп БТ-81, 82, БІ-81, БЕ-81, БМ-81) на тему: БІОСЕМІОТИКА.

Студентами були підготовлені змістовні виступи, представлені ,презентації на актуальні теми в контексті професійної тематики в сфері біотехнології – сучасної дисципліни. Зокрема, було опрацьовано та розглянуто наступні питання:

• наукова концепція біосеміотики;
  • мислення, розум, інтелект;
  • третя революція в біології;
  • етносеміотика ;
  • семіотика мистецтв;
  • інформаційна біосемитика.

Після демонстрації повідомлень відбулося обговорення, проведено аналітично-дискусійне обговорення актуальних професійних проблем. Студенти активно відгукнулись на доволі складні питання, запропоновані для підготовки семінару. Найбільш цікавими були повідомлення студентів: Дуднік Г., Савків Є., Сммогунова М. (гр. БЕ-81); Федорко А., Будзинська В., Морозова В., Сікоренська А. та інш.

Боісеміотика – наука про систему спілкування в знакових та символічних вираженнях, вивчення якої набуває широкої популяризації. Знайомство наших студентів з подібними знаннями є надзвичайно своєчасним.

Оргкомітет науково-практичного семінару.