Українська культура і сьогодення
Події та новини кафедри
23 листопада відбувся науково-практичний студентський семінар «Українська культура і сьогодення», у якому взяли участь першокурсники. У якому взяли участь першокурсники ММІ, а саме групи ВЛ-81, ВЛ-82, ВЛ-83.
Найкраще виступили Тараш Георгій, Марченко Владислав і Мозольов Іван.
Тараш Георгій, студент групи ВЛ-81, презентував доповідь на тему: «Шевченко в музиці», в якій розповів про цікаві моменти музичного життя Т.Г. Шевченка, а також ставлення відомих музикантів, зокрема Миколи Лисенка, до творчості геніально Кобзаря.
Студент групи ВЛ-82 Марченко Владислав обрав цікаву тему доповіді: «Структура і функції міфу, уявлення про сакральність простору і часу». Владислав розповів про структури і категорії міфів і їх вплив на людину. Проаналізував міф з точки зору еволюції його впливу на людину від найдавніших часів до сьогодення.
Мозольов Іван, студент групи ВЛ-82, виступив з доповіддю «Заснування одного з фундаментальних технічних закладів України, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». У доповіді йшлося про етапи заснування і структуру університету після його відкриття, зокрема про перші факультети і перших випускників.
Дякуємо учасникам семінару за ґрунтовну підготовку та цікаві доповіді!