Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/arch/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Аспекти української культури

Події та новини кафедри

14 листопада до Дня української мови та писемності проведено науково-практичний студентський семінар на тему «Аспекти української культури». Учасниками цього заходу стали студенти першого курсу факультету електроніки. Теми, які вони обрали для своїх виступів, були виконані та презентовані на досить високому рівні.

Відкрила нашу конференцію Дученко Анна, студентка групи ДМ-82. Її тема – «Українська демонологія». Яскрава презентація та чудовий виклад інформації нікого не залишив байдужим. Анна розповіла про різноманітних істот, які, за уявленнями українців, населяли світ. За словами авторки проекта, демонологія відігравала велику роль в минулому, а тепер являє собою скарбницею української культури.

Наступне була доповідь Лищенка Богдана, студента групи ДП-82, на тему «Мотиви любові до України у творчості Василя Симоненка». Богдан дуже серйозно поставився до підготовки своєї доповіді: цікаві факти, біографічні дані, творчий шлях, а також особисте життя письменника – усе це було широко описано доповідачем. Згадуючи Симоненка, ми цитували його найвідоміші поезії, у яких завжди наскрізною залишалася вічна тема – любов до Батьківщини. Згадали і «Лебеді материнства», і «Україно!», а цитата «Народ мій є, народ мій завжди буде, ніщо не перекреслить мій народ!» – стала епіграфом до нашої конференції.

Наступна учасниця Нечай Марія, студентка групи ДМ-81, обрала собі за мету розкрити тему, яка сьогодні набуває дедалі більшої популярності. «Інтернет-мова. Специфіка спілкування» – так звучить її доповідь. Марія дала чітке визначення інтернет-мови, охарактеризувала розвиток цього напрямку, розповіла про основні види сучасного інтернет-спілкування.

В цілому, на конференції були представлені доповіді абсолютно різних напрямів, не пов’язаних один з одним. Усі вони були підготовлені та презентовані слухачам на високому рівні.