Конкурс авторського вірша

12 листопада 2018 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" був проведений конкурс АВТОРСЬКОГО ВІРША, де молоді та завзяті студенти показали свою майстерність володіння словом.

Твори, прочитані студентами, були абсолютно не схожі за тематикою. Олександр Іваненко повідав цікаву подію зі свого життя у поезії "Брат-аристократ", Толстуха Надія прочитала власний вірш про кохання, Большунов Володимир про політичну ситуацію в Україні, а Карпілов Віктор здивував всіх присутніх філософською поезією.

Усі присутні на заході, отримали купу позитивних емоцій від чудових віршів, які, можливо, надихнуть когось творити.