Результати олімпіади з української мови

Традиційно в День української писемності та мови, 9 листопада, наша кафедра проводить відбірковий тур до Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика – олімпіаду «Майстер Грамоти».

Цьогоріч захід зібрав переможців факультетських етапів, аби визначити команду, що гідно представить виш на міському конкурсі. Тиша, яка панувала в аудиторії, де проходила олімпіада, переконливо свідчила про зосередженість кожного з учасників та їхню небайдужість до якісного виконання роботи. Зміст завдань відповідав формату згадуваного конкурсу і мав на меті перевірити мовну та мовленнєву культуру студентів. Творче завдання передбачало презентацію-рекламу заходів, які проводяться на факультетах. Прикметно, що найбільше студентам припадали до смаку конкурси «Містер КПІ» та «Міс КПІ», про які розповідали , не шкодуючи яскравих образних засобів.

Переможцями олімпіади стали такі студенти:

1. Буток Олесандра ЛА-81, ФЛ
  2. Колєйчік Елеонора УС-81, ФММ
  3. Цанько Анастасія КА-86, ІПСА

Вітаємо та зичимо успіхів у подальших випробуваннях!

(результати додаються)

ДодатокРозмір