Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Сьогодні, 9 листопада, велика українська громада в усьому світі святкує День української писемності та мови. Дата святкування не є випадковою, адже за православним календарем у цей день вшановують пам’ять Преподобного Нестора-літописця. Традиційно сьогодні стартує Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика (цьогоріч у м. Суми) та вже вісімнадцятий рік поспіль проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності (сьогодні з хештегом #Пишеморазом).

Охочих долучитися до цієї акції в університеті виявилось немало. Студентів, викладачів, співробітників, ліцеїстів зібрала в ошатній залі Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка. Зі вступним словом на заході виступили директорка бібліотеки Оксана Миколаївна Бруй та доцент КУМЛК Алла Федорівна Нечипоренко.

Факультет лінгвістики та кафедра української мови, літератури та культури зокрема завжди долучаються до організації та проведення заходу. Серед учасників диктанту – наші викладачі та студенти різних груп факультету.

Усі були схвильовані, адже диктанти пишуть не так часто, зосереджено вслухалися в кожне слово та відстежували тривалість пауз із уст Олександра Авраменка, доцента Київського університету ім. Б. Грінченка, який щороку озвучує текст диктанту.

Спільним фото та інтерв’ю журналістам Медіацентру університету закінчилася ця акція.

Написані роботи вже надіслано на всім знайому адресу Хрещатик, 26, Українське радіо. Очікуємо на результати!