Cтудентський батл «Українська мова у просторі майбутньої професії»

31 жовтня у 12 читальній залі НТБ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся студентський батл «Українська мова у просторі майбутньої професії», в якому взяли участь 8 команд студентів-першокурсників ФММ (УВ-81, УВ-82, УЗ-81, УК-81, УІ-81, УЛ-81, УП-81, УС-81). Програмою заходу було передбачено проведення:

1) конкурсу презентацій «Наша майбутня професія»;
2) конкурсу реклам;
3) змагання риторів.

Під час проведення батлу студенти мали можливість продемонструвати всі свої творчі здібності, майстерність володіння словом, винахідливість. Цікавими були презентації першокурсників про майбутні професії, які вони лише розпочали опановувати на факультеті менеджменту та маркетингу нашого університету. Особливо захопливим виявився конкурс реклам. Неймовірний успіх мала творча робота студентів команди УЛ-71. Їхня реклама бібліотеки КПІ ім. І.Сікорського була оцінена найвищим балом. Змагання риторів засвідчило, що промовець повинен не тільки досконало володіти словом, а й уміти долати свій страх, невпевненість перед слухачами. Найкращими риторами глядачі визнали Максіна Станіслава (УВ-81) та Моргонюка Дениса (УЛ-81).

Результати ж студентського батлу такі:

1 місце – УК-81 (26 б.), УЛ-81 (26 б.).

2 місце – УВ-81 (25 б.), УІ-81 (25 б.).

3 місце – УВ-82 (24 б.), УС-81 (24 б.).

4 місце – УП-81 (23 б.).

5 місце – УЗ-81 (21 б.).

Дякуємо всім учасникам заходу!

Оргкомітет.

Переможець студентського батлу
«Українська мова у просторі майбутньої професії»