Екскурсія до Музею історичних коштовностей України

Протягом останніх двох тижнів жовтня студенти 3 курсу (групи ЕК 61, ЕС 61, ЕП 61, ЕП 62, ЕД 61) ФЕА КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали Музей історичних коштовностей України, який є державною скарбницею і містить безцінні експонати (бл. 56 тисяч), починаючи від часів скіфського панування і закінчуючи ХІХ ст.

Екскурсія проводилася у рамках практичних занять із курсу «Історія української культури» і стала важливим моментом як науково-методичної, так і культурологічної роботи зі студентами.

Особливі враження залишили такі експонати, як поховання скіфської цариці та дитини, скіфська чаша із зображенням святкової учти, реконструкція обладунків скіфського воїна (у тому числі золотий горит – спеціальний сагайдак для лука і стріл), і, звичайно ж, окраса колекції – скіфська пектораль.

Огляд експозиції дав можливість студентам унаочнити та поглибити набуті за відповідними темами знання про життя та побут давніх народів, що населяли територію України, дозволив «доторкнутися» до минулого.

Окремо хочеться подякувати співробітникам музею, екскурсоводам та адміністраторам, які зробили наше перебування комфортним і змістовним.

ст. викл. Завадська В.В.