Риторична компетенція в сучасній науці

У четвер, 24 травня, на теплоенергетичному факультеті відбувся студентський науково-практичний семінар «Риторична компетенція в сучасній науці». Участь у заході взяли студенти першого курсу ТЕФ, зокрема з груп ТВ-71, ТМ-71 та 72 і ТР-72.

У виступах юних промовців йшлося не лише про актуальні питання застосування риторичної компетенції в різних галузях науки, про ефективні засоби переконування слухачів чи опонентів, про дієвість законів риторики та логіки, про різні види та жанри ораторського мистецтва. Студенти цікаво, на власних прикладах чи спостереженнях, розповіли про те, як краще готувати та проводити презентації, як уникати проблемних моментів та відповідати на «хитрі» запитання під час публічних виступів, які слова не слід вживати для проведення успішних переговорів, про значення і доречність використання латинізмів в ораторському мистецтві.